Kiralama Çözümleri

1.Seçenek

Kopya Başı Ödeme Sisteminde makine mülkiyeti müşteriye ait olup, toner – yedek parça –servis ve tüm malzemeler (kağıt hariç) satıcı firmaya aittir. Müşteri  her ayın son iş günü makine numaratör fark değerleri baz alınarak belirlenen fiyatı ödeyecektir.

Böylece aylık bütçelerinizi yapabilir, sürpriz faturalarla karşılaşmamış olacaksınız, pahalı yazıcı kartuşları yerine kopyalarınızı çok daha ucuza çekmiş  olacaksınız.

Kopya başı ödeme sistemi son kullanıcıya özellikle firma içindeki ofis  malzemeleri  giderlerinde  işletme giderleri açısından inanılmaz ekonomik fayda sağlayan bir sistemdir.

 

2.Seçenek

Bu sisteminde makine mülkiyeti  PRİNTEK ‘ e aittir. Belirlenen vadelerle aylık kira bedeli ve numaratör fark değerleri ile oluşan kopya çekim bedeli toplanarak aylık rakamı ödenir.

Bu sistemde müşterilerin kopya çekim hacimleri tarafımızdan fizibilite edilip garanti edebilecekleri kopya sayıları bulunur. Bu sayı ile sabit bir bütçesi oluşturarak müşteri kira bitimi sonucunda makine mülkiyetini  edinir.

 

3. Seçenek

Bu sisteminde makine mülkiyeti  PRİNTEK ‘e aittir. Aylık numaratör fark değerleri ile oluşan kopya çekim bedeli toplanarak aylık rakamı ödenir.

Bu sistemde müşterilerin kopya çekim hacimleri tarafımızdan fizibilite edilip garanti edebilecekleri kopya sayıları bulunur. Müşteri makine edinemez.