Kiralama ├ç├Âz├╝mleri

1.Seçenek

Kopya Ba┼č─▒ Ödeme Sisteminde makine mülkiyeti mü┼čteriye ait olup, toner – yedek parça –servis ve tüm malzemeler (ka─č─▒t hariç) sat─▒c─▒ firmaya aittir. Mü┼čteri  her ay─▒n son i┼č günü makine numaratör fark de─čerleri baz al─▒narak belirlenen fiyat─▒ ödeyecektir.

Böylece ayl─▒k bütçelerinizi yapabilir, sürpriz faturalarla kar┼č─▒la┼čmam─▒┼č olacaks─▒n─▒z, pahal─▒ yaz─▒c─▒ kartu┼člar─▒ yerine kopyalar─▒n─▒z─▒ çok daha ucuza çekmi┼č  olacaks─▒n─▒z.

Kopya ba┼č─▒ ödeme sistemi son kullan─▒c─▒ya özellikle firma içindeki ofis  malzemeleri  giderlerinde  i┼čletme giderleri aç─▒s─▒ndan inan─▒lmaz ekonomik fayda sa─člayan bir sistemdir.

 

2.Seçenek

Bu sisteminde makine mülkiyeti  PR─░NTEK ‘ e aittir. Belirlenen vadelerle ayl─▒k kira bedeli ve numaratör fark de─čerleri ile olu┼čan kopya çekim bedeli toplanarak ayl─▒k rakam─▒ ödenir.

Bu sistemde mü┼čterilerin kopya çekim hacimleri taraf─▒m─▒zdan fizibilite edilip garanti edebilecekleri kopya say─▒lar─▒ bulunur. Bu say─▒ ile sabit bir bütçesi olu┼čturarak mü┼čteri kira bitimi sonucunda makine mülkiyetini  edinir.

 

3. Seçenek

Bu sisteminde makine mülkiyeti  PR─░NTEK ‘e aittir. Ayl─▒k numaratör fark de─čerleri ile olu┼čan kopya çekim bedeli toplanarak ayl─▒k rakam─▒ ödenir.

Bu sistemde mü┼čterilerin kopya çekim hacimleri taraf─▒m─▒zdan fizibilite edilip garanti edebilecekleri kopya say─▒lar─▒ bulunur. Mü┼čteri makine edinemez.